Informace o firmě Auto-Moto Riegger

Firma Auto-Moto Riegger byla založena 15. 6. 1991. Vznikla zprivatizováním jedné provozovny bývalé Mototechny novým majitelem, kterým se stal Michael Riegger.

Svým působením firma navázala na činnost Mototechny, od svého vzniku se i dále zabývá prodejem a dodávkou náhradních dílů na automobily všech značek, převážně se však firma specializuje na náhradní díly značek Škoda, Polski Fiat, Lada a Suzuki. Již na počátku svého vzniku byl připojen prodej náhradních dílů a příslušenství na motocykly, převážně značek Jawa, Babetta, Simson, Manet Korado a Suzuki.

V průběhu svého působení firma začala rozvíjet svůj sortiment a začala se zabývat prodejem tuningových doplňků a jiného příslušenství na automobily. Zhruba od roku 1995 se firma zabývá prodejem drobných interierových i vnějších doplňků, například volanty, hlavice řadících pák a koncovky výfuku italské firmy O.B.A. (výhradní zastoupení), bezpečnostní interierové prvky (pásy, ochranné síťky apod.) německé firmy SCHROTH.

V roce 1998 přinesla naše firma na český trh sportovní vzduchové a olejové filtry K&N a stala se jejich výhradním dovozcem pro automobilový trh. Zhruba ve stejné době se firma začala zabývat prodejem sportovních pružin RIEGGER a duralových distančních podložek stejné značky. V tomto roce firma rozšířila svůj objekt o autosalon Suzuki a autoservis/pneuservis pro všechny značky osobních a malých užitkových automobilů (žlutá budova na fotografii). Servis je vybaven moderním zařízením, tak, aby byl schopen poskytovat co nejlepší služby v oblastech pneuservisu, měření geometrie vozu (laserová geometrie), plnění klimatizací a samožřejmě všech běžných oprav (záruční-Suzuki i pozáruční servis-všech značek, klempířské i lakýrnické práce atd.). Zhruba rok na to jsme rozšířili sortiment tuningových doplňků o anglické sportovní podvozky značky SPAX, anglická sportovní sedadla značky COBRA a získali jsme výhradní zastoupení pro ČR pro dovoz ochranných barevných potahů hadic a kabelů americké společnosti TECHFLEX - výrobky FLEXO.

Další rozvoj firmy spočívá hlavně v rozvíjení obchodních vztahů a poskytnutí co největšího pohodlí zákazníkům při nakupování v naší firmě. V důsledku tohoto snažení byl posílen zásilkový prodej a založen internetový obchod.

1. 12. 2004 firma Auto-Moto Riegger změnila svoji právní formu na právnickou osobu a stala se tak společností s.r.o. Od tohoto data tedy naše společnost vystupuje a je známá jako Auto-Moto Riegger s.r.o.

Společnost Auto-Moto Riegger s.r.o. děkuje za Vaši přízeň a přeje Vám příjemný nákup